KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303499

nr 1430 3499

Linnea Larsson, Gamla Stan. Signerad. Olja på duk 50x50 cm. Oramad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 8 november 2021
kl 19:44:59

7/11 23:15:58 1      1.000 kr
8/11 19:37:53 2      Vinnande bud